güzel
yeni
Doğal Afetler 4

Doğal Afetler 4

Tuşlar:

fare
Doğal Afetler 4 oyunu oyna. Doğanın güçleri harekete geçti. Dinazor yumurtalarına doğal afetle saldır. Doğal afet yapma ve yumurta kırma oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna tıklıyoruz. Ana sayfaya geldiğimizde ok işaretinden devam edeceğiz. Bölüm haritası açılacak. İlk sıradaki 1. bölümü seçelim. Tanıtım kısmını sağ üst köşedeki skip yazısından geçtiğimizde oyun başlayacak. Doğal Afetler 4 oyununu büyük ekran oynamak isterseniz sayfamızdaki tam ekran butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Dinazorlar canavarlaştı ve dünyaya tehlike saçıyorlar. Canavar dinazor yumurtalarını yok etmeliyiz. Yumurtaları kırmak için elimizde doğanın güçleri bulunuyor. Doğal afet oluştur ve yumurtaları kırmak için saldırıya geç. Dinazor yumurtaları doğal afetlere karşı korunmak için sığınaklara saklanıyor. Onları kırmak kolay olmayacak. Zekamızı kullanıp hepsini kırmalıyız. Kullanabileceğimiz doğal afet çeşitleri şunlar; deprem, fırtına, sel, heyelan, arı saldırısı ve salgın hastalık. Doğal afet yaratma güçlerimizi nasıl mı kullanacağız! Deprem ile sarsıntı oluşturup buz küplerini kırabiliyoruz. Fırtına ve kasırga ile rüzgar oluşturup yumurtaları tehlikeli yerlere doğru hareket ettireceğiz. Sel ile su baskınları yapacağız. Heyelan bize yer göçüğü oluşturmamızı sağlayacak. Arı saldırısı için yumurtaları saklandığı yerden çıkarmalıyız. Salgın hastalıkta ise yumurtalardan birini hastalandırıp diğerlerini yanına göndererek hastalığı onlarada bulaştırıyoruz. Kullanmak istediğimiz doğal afeti sol üst köşedeki simgesinden alıp uygun yere bırakmalıyız. Doğal Afetler 4 oyunu çözümü için sayfamızdaki çözüm videosu kısmından nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz. Doğal afet yap ve yumurtaları kır.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Disaster Will Strike 4: Ultimate Disaster

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar