güzel
yeni
Küpleri Toplama

Küpleri Toplama

Tuşlar:

hareket: yön tuşları veya w,a,s,d, bölümü yeniden başlatma: r, oyundan çıkma: esc
Küpleri Toplama Oyunu Oyna. Beyaz küp ile diğer renkli küpleri topluyoruz. Her küpü aldığımızda onun rengine dönüşerek aynı renkli küpleri yok edeceğiz.

Nasıl Oynanır;

Oyun açıldığında kolay(normal)ve zor (hard) seçeneklerinden normal yazısınave 1. bölüme tıklayıpoyuna başlıyoruz, hard bölümü normal bölümü bitirdikten sonra açılacak. Oyunda beyaz küpü yönetiyoruz. Amacımız yanıp sönen renkli küpleri toplamak. Her yanıp sönen rengi aldığımızda aynı renkteki küp engelleri de ortadan kalkıyor. Yalnız küp engelin ortadan kalkması için önünde başka küp engellerin olmaması gerekiyor. Bunun için yanıp sönen küpleri en dıştaki küp engellerin rengine göre toplamalıyız. bizi engellemek için kırmızı rakip küplerde var, bunlara yakalanmamalıyız.

Oyunda kendi bölümlerimizide tasarlayıp oynayabiliriz. Oyunun ana menüsündeki editör kısmından bunu yapabiliriz. Yaptığımız oyunu save kısmından kaydettikten sonra oynamak için ana menüdeki custom kısmından oyunumuzu seçiyoruz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Collecting Cubes

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar