güzel
yeni
Maden Toplama

Maden Toplama

Tuşlar:

yön tuşları veya w,a,s,d
Maden Toplama Oyunu Oyna. Usta madenci ile tüneli kaz ve madeni bul. Yeraltı maden ocağı işletme ve maden çıkarma oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basarak oyuna başlıyoruz. Maden işçisi ile yer altındaki ocağa girip tüneller kazarak maden toplayacağız. Maden toplama oyunumuzda maden tüneli kazma işimizi yaparken enerjimizi çabucak tüketmemek için maden tünelleri içinde belli bir sırayla kazı yapmalıyız. Maden ustası maden çıkarma zamanı geldiğinde asansöre binip yukarı çıkarak elde ettiği madenleri satacak ve bununla yemek alarak enerjisini tekrar kazanacak ve kalan puanlarla dükkandan ihtiyacı olan ürünler için alışveriş yapacak. Maden işçisinin tünellerde çalışırken enerjisi bittiğinde üst kısımda yanıp sönen uyarı ışıkları çıkacaktır. Oyunda madenleri kazarken enerjimizi verimli kullanmak için 2 kare boşluk bırakarak tünelleri kazmak maden toplamayı hızlandıracaktır. Maden bulmak için karanlık alanları dolaşıp kazı yapmalıyız. Maden tünellerinde saklı anahtarı bulduğumuzda yeni bir maden katı daha açılıyor. USta madenci tüm madenleri toplamak için ihtiyacı olan aletleri de satın almalı, maden büyüdükçe daha çok malzemeye ihtiyaç duyacaktır. Madenlerde çalış ve ocağı işlet.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Amazing Adventures Mustached Driller

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar