güzel
yeni
Hayvanat Bahçesi İşletme

Hayvanat Bahçesi İşletme

Tuşlar:

Fare ve ekrana dokunarak oynanıyor.
Geliştirmeli oyunları sevenler için büyük bir hayvanat bahçesi işletme oyununu sizler için hazırladık.

Nasıl Oynanır;

Son yılların en sevilen işletme oyunları arasında yer alanHayvanat Bahçesi İşletme oyunu hem çok eğlenceli hemde uzun solukta oynayabileceğiniz bir oyundur. Hayvanat bahçesinde ziyaretçilerin dolaştığı park alanlarının üzerine tıklayarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca her bölmedeki hayvanlarda dakikada belli bir miktar para kazanıyor. Ekranın sol üst kısmında yer alan kasanızda biriken para miktarı ve dakika başı her bir bölmedeki hayvanların kazandığı para miktarını takip edebilirsiniz.

İçerisinde hayvan olmayan bölmelerin köşelerinde tabelalar var. Bu tabelaların üstünde ise şu anda dakika başına kazandığınız para miktarı ve o bölmeye gelecek hayvan için kazanmanız gerekli olan dakika başı para miktarı ile kasanızda bulunması gereken en az para miktarı yazıyor. Kasanızda para biriktirdikçe hayvan bölmelerinin üstünde "yukarı ok" butonları çıkıyor. Buradan o bölmedeki hayvanları geliştirerek dakikada o bölmeden daha çok para kazanabilirisiniz. Aynı şekilde yönetim binasında da hayvan doğumu, barınaklar, yiyecekler ve servis gibi özellikleri arttırabilirsiniz.

Bütün bölmelerle farklı farklı ilgilenerek bir iş adamı gibi hayvanat bahçesi işletebilirsiniz ve işletmenizi geliştirerek daha çok ziyaretçi gelmesini sağlayabilirsiniz.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Idle Zoo Tycoon

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar