güzel
yeni
Çiftlik Kasabası: Kış

Çiftlik Kasabası: Kış

Tuşlar:

fare
Çiftlik kasabası Kış oyunu oyna. Orman köyünde çiftlik kur ve çiftçilik yap, ürün yetiştir. Güzel bir 3D çiftlik işletmesi kurma ve yönetme oyunu.

Nasıl Oynanır;

Çiftlik karakterimizi seçip play butonuna basıyoruz. Bilgilendirme kutusundaki continue yazısına tıkladığımızda çiftlikteki ilk günümüz başlıyor. Çiftçi olarak ne yapacağımız, nerelere basacağımız ok işaretleri ile gösterilecek. Alt tarafta çiftlikte üretilen ürünler sıralanacak. Bunlara tıklayıp bulunduğu yere giderek ürünleri kutulara dolduruyoruz. Nakliyat arabası ürünlerimizi gelip alacak. İlk bölümlerde ürettiğimiz şeyler süt ve ormandan topladığımız kereste. Sol üst köşedeki butonlardan bu ürünleri kullandığımız dükkan ve işletmeye gidiyoruz. Sağ alt köşeden ise ürünleri satıp çiftlikte kullanıyoruz. Elimizdeki puan yeterli olduğunda yeni bir işletme ve çiftlik evi yapıyoruz. Bu şekilde ekme ve biçme için daha çok tarla sahibi olup büyük bir çiftlik kurmak için çalışacağız. Her gün sonunda giderek büyüyen işletmemiz çiftlik kasabası halini alıyor. Tabi mevsim kış ve ürettiğimiz ürün ve yapacak işlerde ona göre. Hayvan besleme ve yetiştirme bölümümüz giderek daha çok ineğe sahip oluyor. Çiftlik yönetimi ve bakımı için yapmamız gereken bunlar. Ürünleri toplayın ve çiftliğinizi yönetin.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Youda Farmer Seasons 3

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar