güzel
yeni
Küçük Çiftlik

Küçük Çiftlik

Tuşlar:

fare
Küçük Çiftlik Oyunu Oyna. Çiftçi dede ve torunu ile güzel bir aile çiftliği oyunu. Çiftçilik yap, tarla ek ve ürün yetiştir.

Nasıl Oynanır;

Play butonlarına basıyoruz. Daha sonra açılan bilgilendirme kutusunu tıklayıp geçtğimizde oyun başlıyor. Öncelikle çiftlik kurmak ve tarla ekip biçmek için neler yapacağımız gösterilecek. Kendimizi güzel bir aile çiftliği içerisinde çalışırken buluyoruz. Çiftçi dede ve torunu çiftlikte sebze ve hayvan yetiştiriyorlar. Dede kuyudan su çıkarırken torunuda bu suyla tarlayı suluyor, sebzelerin çapa ve bakımını yapıyor. Ürünleri yetiştirdiysek şimdi hasat zamanı! Büyüyen sebzeleri arabaya yükleyip satışa gönderiyorlar. Çiftçi dedenin oyununda ürünleri yetiştirip alt orta kısımda gösterilen miktar kadar puan topladığımızda yeni bölüme geçiyoruz. Bölüm aralarında alt kısımdaki ranch yazısından sonraki bölüm için ihtiyacımız olan tohum ve çiftlik hayvanlarını satın almamız gerekiyor. Yine bu menüde market kısmından satış yapıyoruz, shop kısmından çiftlik için gerekli eşyalar alınırken, school kısmından da çiftçi dedemize tarla ekme gibi özellikler kazandırıyoruz. Küçük çiftliğimizde ekili alanlar ve çiftlik hayvanları çoğalırken daha fazla ürün yetiştirmeye başlıyoruz ve yapılacak işlerde çoğalıyor. İndirme olmadan bilgisayar tarayıcısında oynanan harika bir çiftçilik yapma oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Farm Mania 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar