güzel
yeni
Küçük Ninja

Küçük Ninja

Tuşlar:

hareket:w,a,s,d veya ok tuşları, hızlı zıplama: iki kere w veya yukarı ok tuşu, ileri doğru atak:boşluk tuşu veya iki kere hareket tuşları,
Küçük Ninja oyunu oyna. Ninja Noku'nun yeraltı mağaralarındaki macerasına katılıyoruz. Süper ninjamız bu tehlikeli mağaralarda çok sayıda sürpriz le karşı karşıya olacak.

Nasıl Oynanır;

Her köşesinde onu bekleyen tuzaklar, düşmanlar, geçmesi gereken kapılar ve zorlu tırmanışlar olacak. Küçük Ninja Noku mağaralarda ilerlerken puanları da topluyor. Engelleri yok etmek için ileri doğru atak yapıyor ve yüksek yerlerden atlayıp geçmek içinde hızlı atlamayı kullanırken atladıktan sonra da bu ileri doğru atak tuşuyla karşıya geçmeyi daha kolay hale getiriyoruz. Oyun 5. bölümden sonra biraz daha zorlu hale geliyor, güçlü rakipler ve buhar tuzaklarıyla daha çok mucadele etmek gerekiyor. Hızlı ve çabuk hareket etmek yerine dikkatli ve emin adımlarla ilerlemeliyiz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Ninja Noku

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar