güzel
yeni
Ninja Arazisi

Ninja Arazisi

Tuşlar:

fare
Ninja Arazisi Oyunu Oyna. Ninja ülkesi savaşçıları Yepi krallığı prensesini kaçırır. Cesur kahraman savaşçı ile hemen yola çık ve prensesi kurtar.

Nasıl Oynanır;

Play now yazısına tıklıyoruz ve oyunun tanıtım kısmı açılıyor, burayı sağ üst köşedeki skip yazısına tıklayıp geçebiliriz. Sonraki sayfada play yazısından oyunu başlatıyoruz. Savaşçı ninjalar ninja diyarı topraklarında siyah yepi prensine saldırılar düzenliyorlar. Onlardan önce davranıp ninjaları etkisiz hale getiriyoruz. Oyunda faremizle nereye tıklayacağımız çemberler içerisinde gösteriliyor. Beceri ve dikkat gereken yerlerde hızlı davranıp süper yepi prensi ile ninjalardan önce çemberlere tıklamalıyız. Ninjayı etkisiz hale getirdiğimizde yolu geçmek için sağ taraftaki çemberi tıklayıp yolculuğumuza devam ediyoruz. Ninja Arazisi oyunu çok zor değil ve oldukça eğlenceli, bölümlü, harika vakit geçirebileceğiniz bir macera oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Ninja Land

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar