güzel
yeni
Ninja Küp 2

Ninja Küp 2

Tuşlar:

hareket: yön tuşları veya w,a,s,d, döndürme: z,x
Ninja Küp 2 oyunu. Kızıl savaşçı küp adam ile macera devam ediyor. Yetenekli süper ninjamız bu kez arkadaşlarını kurtarmak için yola çıkacak.

Nasıl Oynanır;

Play now yazılı butona basalım. Açılan sayfadan ok işaretine bastığımızda tanıtımdan sonra oyun başlıyor. İlk bölümlerde oyunun nasıl oynandığını gösteren yardımlar verilecek. Önceki oyunda kuşları kurtaran Ninja Küp bu 2. oyunda ise kaçırılan arkadaşlarını kurtarıyor. Küpün yeteneklerini kullanıp arkadaşlarının kapatıldığı kafesin bulunduğu yere gidiyoruz. Yol üzerinde elmas ve yıldızlar var. Bunları da toplamak puan kazandırıyor. İsterseniz toplayabilirsiniz. Oyunda öncelikli olarak amaç arkadaşları kurtarmak. Kafese ulaşmak için geçmemiz gereken zorlu engeller var. Ninja Küp duvarlardan tırmanarak bir çok engeli geçsede yinede kafese ulaşması için başka çözüm yolları da aramalı. Ninjamızın oyun alanını ters çevirme gibi özel bir gücü de bulunuyor. Hareket ederken ninjanın bulunduğu yerin tam ters noktasında birde ikizinin olduğunu göreceksiniz. İşte özel gücü kullandığımızda diğer ninjanın bulunduğu yere geçebiliyoruz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Red Warrior

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar