güzel
yeni
Küp Patlatma

Küp Patlatma

Tuşlar:

fare
Küp Patlatma Oyunu Oyna. Sevimli renkli kutuları patlat. Hareketli kare küpler patlattıkça etrafa dağılıyorlar. Küpleri havaya fırlat ve aynı renkler bir araya geldikçe patlat.

Nasıl Oynanır;

Start yazısını seç ve oyun başlasın. Küp patlatmaca oyunu diğer kutu patlatma oyunlarından biraz farklı. Aynı renk kutuları yanyana geldiğinde patlatıyoruz tabiki fakat tek tek kutu patlatma hakkımızda var. Sağ menüdeki singles yazısının karşısında gösterilen sayı kadar yanında kendi renginden olmayan tek kutuları patlatabiliriz. Oyunun sonunda kutular birbirlerinden uzaklaştığından bu hakları son kutulara saklamak zekice olabilir. Ayrıca oyunda 20 saniye kuralı var. Her küp patlattığımızda birdahaki küp patlatmaya kadar 20 saniye süremiz var. Oyun süreli olduğu için hızlı karar vermeliyiz. Oyunun son özelliği ise küpleri havaya fırlatma ve karıştırma seçeneği. Sağ alt köşedeki shake yazısına tıkladığımızda küpler havaya saçılıyor. Sağ menüdeki shakes yazısının olduğu yerde kaç fırlatma hakkımız var görebiliriz. Oyunun sonunda dağılan küpleri fırlatıp karıştırarak aynı renkte olanları yanyana getirip patlatmak için kullanacağız. En güzel ve en yeni balon patlatma oyunlarını Oyundedem.com'da bulabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar dileriz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Samephysics

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar