güzel
yeni
Şeker Patlatma 3

Şeker Patlatma 3

Tuşlar:

fare
Şeker Patlatma 3 oyunu oyna. Şeker Diyarına Dönüş maceramızın yeni bölümünün adı: Nehir. Renkli balon diyarı nehir yolunda ilerliyoruz. Tıkla ve şekerleri patlat.

Nasıl Oynanır;

Ok işaretlerine tıklıyoruz. Bölüm listesinin bulunduğu harita sayfası açılıyor. Listeden 1. bölümü seçtiğimizde oyuna başlıyoruz. İlk bölüm alıştırma kısmı. Daha sonraki bölümlerde başlarken bir yazı çıkacak. Bu bize bölümde ne yapmamız gerektiğini gösteren görev yazısı oluyor. Belirli sayıda puan toplama, kurabiyeleri patlatma gibi görevler olacak. Şeker patlatmak süresiz, fakat hamle hakkımız var. Kalan hamle hakkı sol üst köşede, patlatılacak şeker sayısı ise üst orta kısımda yazacak. Topladığımız puan ise sağ üst köşede yazıyor. Şekerleri patlatmak için en az aynı renkten 3 tanesinin yanyana gelmesi şart. Aynı renkten grup haline gelen şekerlerin üzerine tıklayıp patlatıyoruz. Çeşitli şekerlemeler var ve herbirinin özelliği farklı oluyor. Ne işe yaradığını üzerlerindeki işaretlerden ve şekillerinden anlıyoruz. Örneğin üzerinde yukarı doğru iki çizgi olan patladığında bulunduğu sıranın tamamını yukardan aşağı patlatıyor. Bu özel şekerlemeleri elde etmek için en az 5 tane birden şeker patlatmalıyız. Patlamanın ardından yerine özel güçlü şekerlemelerden oluşuyor. Bunların dışında kurabiye ve jel kaplamalı şekerleme çeşitleri de var. Üzeri jel kaplı olanları ancak iki defa patlatmada yok edebiliyoruz.

Şeker Diyarına Dönüş 3. oyunumuzun adı Nehir. Bölümleri geçtikçe şeker diyarındaki nehirde ilerliyoruz. Renkli patlamalar ve şekerlemeler ile güzel bir şeker patlatma oyunu. Şeker diyarındaki yolculuğumuzda zeka ve taktik gerektiren çok eğlenceli bölümler yer alıyor. Tıklayıp şekerleri patlatıyoruz.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Back to Candyland Episode 3: Sweet River

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar