güzel
yeni
Şeker Patlatma 4

Şeker Patlatma 4

Tuşlar:

fare
Şeker Patlatma 4 oyunu oyna. Mavi şeker canavarı bu kez lolipop bahçesine girdi. Balon diyarı, renkli jöle ve tatlı istilası altında. Şeker diyarına dönüş başlasın.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlandıktan sonra ok işaretine tıklıyoruz. Bölüm listesinin bulunduğu harita açılacak. Buradaki lolipop şekere tıklayalım. Oyun açılınca ilk olarak bize nasıl oynandığı gösterilecek. Gösterdiği yerlerdeki şekerleri patlatalım ve oyuna başlayalım. İlk bölümde sağ üst köşede gösterilen hamle sayısı bitene kadar olabildiğince çok puan toplamaya çalışıyoruz. Aldığımız puanlar sağ üst köşedeki göstergede mavi renkle belirtiliyor. Yıldızı geçince bölüm görevi tamamlanıyor. İlerleyen bölümler başlangıçta görevimiz yazı ile bildirilecek. Yazılar ingilizce, ama görevin ne olduğunu anlamak kolay. Patlatacağımız şekerlemeler resimli ve ne kadar patlatılacağı sayı ile yazacak. Oyunda ya puan topluyoruz yada belirli sayıda patlatma yapıyoruz. Patlatma görevlerinde üst orta kısımda kalan patlatılacak şekerleme sayısını görebilirsiniz. Levelli oyunda genelde süresiz ve hamleli bölümler oynuyoruz. Aynı renkli en az 3 şeker yanyana geldiğinde tıklıyoruz ve onları patlatıyoruz. Patlatacak hamle kalmadığında şekerlemelerin yerleri yeniden karıştırılıyor. Oyunda jöleler dışında kurabiye ve pastalar gibi tatlı çeşitleride var. Kurabiyeler yanlarında patlayan jöleler ile yok ediliyor. Pastaları ise yine kurabiye gibi jelibon ile patlatıyoruz, fakat kendi patlama güçleride var. Jöleler ise birkaç çeşit oluyor. Üzerinde kilit bulunanları iki seferde patlatabiliyoruz. Aynı anda 5'ten fazla jöle patladığında özel güçlü jeller oluşuyor. Bu özel güçlü jölelerin üzerinde çizgiler veya renkler var.

Mavi canavar şeker diyarına döndü. Şeker delisi canavar bu bölümde saraya yolculuk edecek. Geçmesi gereken bir lolipop bahçesi var. Bu kez işi daha zor. Yeni bölüme geçmek hiçte beklenildiği gibi kolay olmayacak! Zekamızı kullanıp tüm şekerleri patlatmalıyız.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Back to Candyland 4: Lollipop Garden

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar