güzel
yeni
Şeker Patlatma 2

Şeker Patlatma 2

Tuşlar:

fare
Şeker Patlatma 2 oyunu oyna. Şeker Diyarına Dönüş oyunu 2. bölümü. Renkli bir balon patlatma diyarı içindeki jöle canavarıyla şekerleri parçala ve yok et.

Nasıl Oynanır;

Ok işaretlerine basıyoruz. Bölüm listesinin bulunduğu harita açılacak. 1 sayısının üzerine tıkladığımız da oyunumuz başlıyor. HTML5 tabanlı grafiklere sahip güzel bir şeker patlatma oyunu. İlk bölüm alıştırma yapıyoruz. Bölümlü oyunda her aşamada farklı görevler verilecek. Bölüm başlarken görevin ne olduğu yazıyor. Oyun içerisinde de üst orta kısımda patlatmamız gereken şeker veya kutu sayısı gösterilecek. Görevi tamamlamak için belli bir sayıda hamle hakkı veya süre veriliyor. Hamle hakkı verildiğinde süresiz şekilde bunu şeker patlatmak için kullanabiliyoruz. Kalan hamle hakkımız sol üst köşede yazacak. Topladığımız puanlar ise sağ üst köşede gösteriliyor. Ayrıca puan yazısının hemen üstündeki çubukta mavi renk ile doluyor. Çubuğun üzerindeki yıldızlar puan sınırlarını gösteriyor, oyunda ki bazı görevlerde bu yıldızlara ulaşacak kadar puan toplayacağımız görevlerde yer alıyor. Oyundaki diğer görevler şu şekilde; istenen sayıda belli bir renkteki şekerleri patlatma, hareketsiz duran kutuları patlatma, kurabiye ve pastaları aşağıya düşürme, belli bir puanı toplama gibi görevler yapacağız. Şekerleri patlatmak için üzerlerine tıklıyoruz, yalnız patlamaları için aynı renkten en az 3 şekerin yanyana gelmesi gerekli.

Jel şekerler çeşitli renklerde olmasının yanında çeşitli simgeler bulunan özellikli olanlarıda var. Üzerinde iki çizgi bulunanlar bulunduğu sıranın tamamını patlatıyor. Bunun dışında diğer renklerin yerine geçebilen, çevresindekileri patlatan, kendisi ile aynı renktekilerin hepsini patlatan, diğer şekerlerin rengini değiştirme özellikli şekerler bulunuyor. Çok sayıda şeker patlattığımızda yerlerine özellikli şekerlerden oluşuyor. Daha fazla puan toplamak için aynı anda çok sayıda şeker patlatmalıyız. Şekerleri patlatırken aynı renkli şekerlerin yanyana gelmesini de sağlamaya çalışmalıyız.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Back to Candyland: Episode 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar