güzel
yeni
Saklı Şekerler 2

Saklı Şekerler 2

Tuşlar:

fare
Saklı Şekerler 2 oyunu. Gizli şeker bulma yeni oyunu kış bölümü. Saklanmış tatlı şekerleri ve sevimli yıldızları toplama oyunu oyna.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlanınca televizyonun üzerindeki ok işaretine tıklıyoruz. Sonraki sayfada tekrardan ok işaretine bastığımızda oyunumuz başlıyor. İlk önce alıştırma bölümü oynayacağız. Gösterilen yerlere tıklayıp geçiyoruz.

Toplam 3 tane sarı yıldız ve bir tane de tatlı şeker gizlenmiş, bizim bulmamızı bekliyorlar. Önce yıldızları bulup topluyoruz, son olarakta şekeri bulduğumuzda bölüm geçiliyor. Yıldızları toplamadan da şekeri alırsak bölüm geçilir, tercih sizin. Yıldızlar genellikle bazı eşyaların arkasında veya rengi biraz değiştirilmiş olarak nesnenin üzerinde saklanmış oluyor. Faremizle kutuları patlatabilir, tutup çekerek hareket ettirebiliriz. Bunun dışında düğmeye basma, elektrik fişini takarak araçları çalıştırma gibi özellikleri de kullanacağız. Saklı şekeri bulma sırasında odada bulunan bazı canlılarda bize yardımcı oluyor. Tüm bu özellikleri ve aklımızı kullanarak saklanmış olduğu yerden şeker ve yıldızları buluyoruz.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Find the Candy 2: Winter

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar