güzel
yeni
Saklı Nesneler

Saklı Nesneler

Tuşlar:

fare
Saklı Nesneler oyunu oyna. Resimde saklı nesneleri bul. Yeni ve güzel bir resim üzerinde gizlenmiş olan eşyaları arama bulma oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basıyoruz. Oyuncu ismi yazılan kutuyu skip butonundan geçebiliriz. Bölüm listesi gelecek. 1. leveli seçiyoruz. Açılan kutuyu continue yazısından kapattığımızda oyun başlıyor.

Resimde 10 tane nesne gizlenmiş. Bunları arayıp bulalım. Bulunması istenen eşyalar alt kısımda gösterilecek. Her bölümde 3 tane yardım alma hakkımız olacak. Yardım sol alt köşedeki hint yazılı buton yeşil renge dönünce alınabiliyor. Burdaki çembere tıkladığımızda saklı objelerden birinin yeri bize gösterilecek.

Bölümlü oyunumuzda yeni bölüme geçtikçe farklı özelliklerle karşılaşacağız. Bir bölümde bize 5 tane eşya önceden gösterilecek ve bizde bunları aklımızda tutarak resimde arayacağız. Başka bir bölümde her eşya için 10 saniye süre tanınacak. Ek bölümde ise resimde 20 tane aynı nesneden topluyoruz. Oyun içinde bir tanede fark bulma bölümü yer alıyor. Burada da iki resim arasındaki 10 farkı bulacağız. Bölüm aralarında ise ufak patlatma oyunları var. Güzel ve yeni bir nesne arama bulmaca oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Kingdom Conspiracy

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar