güzel
yeni
Evdeki Saklı Eşyaları Bul

Evdeki Saklı Eşyaları Bul

Tuşlar:

fare
Evdeki Saklı Eşyaları Bul oyunu oyna. Evde saklanmış eşyaların yerlerini arayıp bulalım. Resimdeki eşyayı bulduğumuz güzel ve yeni bir ara bul oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play ve continue butonlarına basalım. Güzel bir ev resmi ve odalarından oluşan bölüm listesi gelecek. İstediğimiz bölümü seçelim. Bilgi kutusundaki continue yazısına bastığımızda oyunumuz başlayacaktır. Her odada 10 tane kayıp eşyamız var. Bu kaybolan eşyalar oda resminde saklanmış. Bulmamız istenen gizli eşyaların hangileri olduğu alt tarafta resimleriyle gösteriliyor. Nesneleri ararken boyutlarının ve renklerinin resimdekinden azda olsa farklı olabileceğini unutmayın. Eşyaları bulmak zor olmasada bazen dikkatimizden kaçabilenler olur. İyi gizlenmiş eşyayıda bulmak kolay değildir. Peki ya eşyaların hepsini bulamazsak ne yapacağız? Kolayı var. Alt orta kısımdaki içinde hint yazan çember sarı renkle doluyor. O zaman buraya tıklıyoruz ve gizlenmiş eşyalardan birinin yeri gösteriliyor. Eşyaları bulduğumuzda evdeki odalardan birini seçerek yeni bölüme geçiyoruz.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Holiday Cleaning Tips

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar