güzel
yeni
Saklanan Eşyaları Bul

Saklanan Eşyaları Bul

Tuşlar:

fare
Saklanan Eşyaları Bul oyunu oyna. Evin odaları ve kullanılmayan depolarında eşyalar karmakarışık olmuş. Odalarda saklı eşyaları ara ve bul.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basalım. Ardından continue yazısını tıklıyoruz. Bölüm listesi gelecek. Oda resimlerinden istediğimiz sıra ile seçip oynayabiliriz. Seçimimizi yapıp continue yazısından açıklamayı kapatarak oyuna başlıyoruz. Evin dağınık odalarında eşyalar birbirine karışmış. Bir çok eşya ise depolara doldurulmuş. Bu dağınıklık içerisinde bizden istenen eşyaları bulmaya çalışacağız. Her odada 10 tane eşya bulmamız isteniyor. Bulunacak eşyaların resimleri alt kısımda gösterilecek. Saklanmış eşyaları odada bulamadığımızda kullanmak için yardım butonumuz yer alıyor. Sağ alt köşede içerisinde hint yazan çember belirli aralıklarla mavi renk ile doluyor. Bizde istediğimiz bir anda buraya tıklayıp saklanmış nesnelerden birinin yerini öğreniyoruz. Kolay ve güzel bir arayıp bulma oyunu.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Wilsons Garage Sale

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar