güzel
yeni
Kaybolmuş Eşyaları Bul

Kaybolmuş Eşyaları Bul

Tuşlar:

fare
Kaybolmuş Eşyaları Bul oyunu oyna. Evdeki eşya ve objelerin bazıları kaybolmuş. Haydi kaybolan eşyalarımızı odada ve bahçede arayıp bulalım.

Nasıl Oynanır;

Yüklendikten sonra çıkan play butonuna tıklayalım. İngilizce olarak tanıtım yazısı çıkacak. Skip butonundan burasını kapattığımızda nesne bulma oyunu başlıyor. Saklı eşyaları güzel resimler ve müzik eşliğinde arayıp buluyoruz. Bulmamız istenen 4 kayıp eşyanın neler olduğu alt tarafta resimli olarak gösteriliyor. Yalnız her objeden de 4'er tane gizli. Saklı eşyaların parlaklıkları, büyüklüğü ve yönleri resimdekinden farklı. Yani anlayacağınız resmin içine uyacak şekilde yerleştirilmiş. Küçüçük ve çevresiyle renk uyumundan dolayı gözle görülmesi zorlaşmış saklı eşyalar olabiliyor. Yinede bulunmayacak eşya yok! Ama bulamadık diyelim, burada oyun imdadımıza yetişiyor. Hemen orta üst kısımda bulunan hint yazılı çembere tıklıyoruz, tabi çemberin içi önce yeşil renk ile dolmalı! Buraya tıklayınca parlak bir ışıkla bulamadığımız gizli eşyalardan birinin yeri gösterilecek. Bu yardımı istediğimiz kadar kullanabiliyoruz. Eşyaların hepsi bulunduğunda yeni bölüm açılıyor.

Nasıl Oynanır;


Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Sunset in Venice

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar