güzel
yeni
Arayıp Bulma

Arayıp Bulma

Tuşlar:

fare
Arayıp Bulma oyunu oyna. Resimlerde saklı eşyaları ve farkları aradığımız bölümlü bulmaca oyunu. Resimlere bakarak incele ve aradığını bul.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basıyoruz. Sonra oyuncu ismi yazma kutusu açılacak. İsim yazınca okay yazmayıp geçmek için skip butonuna basacağız. Diğer sayfaya geldiğimizde bölüm listesi sıralanacak. Arama bulma oyunumuz 12 bölüm ve birde bonus bölümden oluşuyor. Listeden level 1 yazılı ilk bölüme tıklıyoruz. Açıklama kutusunu continue yazısına basıp kapattığımızda oyun başlayacak.

Resimde gizli eşyaları bulacağız. İlk bölümde 10 tane eşya saklanmış. Bulunacak eşyalar alt tarafta gösterilecek. Eşyayı çok aradık ve bulamadıysak oyundan yardım alabiliriz. Sol alt köşede hint yazılı bir çember bulunuyor. Bu çemberin içi yeşil renkle dolduktan sonra buraya tıkladğımızda bulamadığımız eşyalardan birinin yeri gösterilecektir. Her bölümde 3 kez yardım alınabiliyor.

Bölüm geçişlerinde küçük oyunlar yer alıyor. Hazine kutularını tıklayıp geçeceğiz. Çarkları ise spin yazısından çeviriyoruz. Şeker patlatma oyunlarında ise ister oynayıp puan toplayabilir istersek te skip yazısından atlayıp geçebiliriz. Ara bul oyunumuz çeşitli özellikte bölümlerden oluşuyor. Bazı bölümlerde aranacak eşyalar önceden bize gösteriliyor ve bölüm başladığında bunları aklımızda tutarak bulmaya çalışıyoruz. Süreli bölümlerde olacak. Her eşyayı 10 saniye içine bulmak için zamana karşı yarışacağız. Ayrıca 2 resmin arasındaki farkları bulduğumuz bölümlerde oyuna renk katıyor. Resimlere göz gezdirin ve saklı eşyaları arayın.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

The Forbidden Wedding

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar