güzel
yeni
Bölümlü Nesne Bulmaca

Bölümlü Nesne Bulmaca

Tuşlar:

fare
Bölümlü Nesne Bulmaca oyunu oyna. Resimlerde gizlenmiş eşyaları arayıp buluyoruz. Bölümler halinde ilerleyen güzel bir saklı eşya bulma oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basıyoruz. Oyuncu ismi girme kutusu açılacaktır. Burayı skip butonundan kapatabiliriz. Bölüm listesi açıldığında level 1 yazılı ilk resmi seçiyoruz. Açıklama kutusunu continue yazısından kapattığımızda oyunumuz başlıyor. Resimde toplam 10 tane nesne gizlenmiş. Bunların neler olduğu alt tarafta bize gösteriliyor. Eğer bulamadığımız eşyalar veya zorlandığımız bölümler olursa yardım özelliği imdadımıza yetişiyor. Sol alt köşedeki buton mavi renk ile dolduğunda buraya tıkladığımızda saklı eşyalardan bir tanesinin yeri bize gösterilecek. Bu yardımı her bölüm için 3 kere alabiliyoruz. Oyunda bulacağımız eşyaları aklımızda tutma, süreli, iki resim arasındaki farkları bulma gibi farklı özellikte bölümlerde mevcut. Güzel bir eşya bulma oyunu sizi bekliyor.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Gone Country

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar