güzel
yeni
Kolay Nesne Bulmaca

Kolay Nesne Bulmaca

Tuşlar:

fare
Kolay Nesne Bulmaca oyunu oyna. Kış mevsimi geldi. Beyaz kar örtüsü ile kaplı harika resimlerde kayıp eşyalarımızı arayıp buluyoruz.

Nasıl Oynanır;

"Play" butonuna basacağız. Oyuncu ismi yazılan kutuyu "skip" butonundan geçebiliriz. Açıklamaları "çarpı" ve "ok" yazılarından geçelim. Aşama listesinden "world 1" yazılı olanı seçiyoruz. Bölüm listesinden ise "level 1" olan resimden ilerliyoruz. Yine "çarpı" ve "ok" yazılarından açılan kutuları kapattığımızda oyun başlıyor.

Kış manzaralarından saklı eşyaları bulacağız. Alt kısımda saklanan eşylar gösterilecek. Bizde resimde bunları bulacağız. Oyunu kolay hale getiren ise yardımlı olması. Sol alt köşede 3 farklı yardım butonu yer alıyor. Sıra ile; yerini gösterme, yıldırım ışığı ve isteneni bulma yardımları alınabiliyor. Toplanan puanlarla bu butonların altındaki artı işaretinden fazladan yardım hakkı alınabiliyor. Kolay ve güzel bir nesne bulma oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Together for Christmas

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar