güzel
yeni
Kasa Patlatma

Kasa Patlatma

Tuşlar:

fare
Kasa Patlatma oyunu. Banka bombacısı para soygunu yaptı. Banka soyguncusu hırsız kasa kilidi kırmak ve kasayı açmak için bomba kullanıyor.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basıyoruz. Ana sayfaya geldiğimizde ok işaretinden devam edelim. Tanıtım görüntüleri geliyor. Tekrar ok işaretlerine basalım. Oyun 3 aşamadan oluşuyor. 1. banka soygunu için ilk sıradaki ok işaretini seçiyoruz. Daha sonra bölüm listesi açılıyor. İlk sıradaki 1. bölümü tıkladığımızda banka bombacısı oyunumuz başlıyor.

Azılı bir haydut bankaları soyuyor. Bankaları soyma ve kasa çalma için bomba kullanacak. Kasa hırsızı kilidi kırmak ve açmak için bombayı kasanın yanına bırakıyor ve patlatıyor. Banka soyguncusu işinde uzman. Kasayı parçalamak için özel bir bombası var. Yeşil renkli bomba patladığında kasa açılıyor.Yalnız bir sorunu var. Kasa çok iyi korunuyor. Kasanın yanına ulaşıp bombayı patlatmak için zekasını kullanmalı.

Oyunda mavi bloklar var. Bunlara tıkladığımızda patlıyor. Bu blokları patlatıp bombanın yolunu açarak kasaya yönlendireceğiz. Yoldaki dolar işaretlerini almak da puan kazandırıyor. Bölümü geçmek için kasayı patlatmak yeterli. Fakat 2. banka için 27, 3. banka bölümleri için 57 para puanı toplanmalı. Bomba kasanın yanına geldiğinde üzerine tıklayıp patlatıyoruz. İlerleyen bölümlerde büyüyen kutular, ikinci bomba gibi farklı özelliklerde oyuna eklenerek güzel bir patlatma oyunu haline döünüşüyor.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Crash! Boom! Bank!

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar