güzel
yeni
Renkli Balon Patlatma

Renkli Balon Patlatma

Tuşlar:

hedef alıp fırlatma: fare sol tuş, topu değiştirme: fare sağ tuş
Renkli Balon Patlatma oyunu oyna. Top fırlat ve aynı renklileri vur, rengarenk kabarcıkları patlat. Güzel bir baloncuk patlatma oyunu.

Nasıl Oynanır;

Ok işaretine tıklıyoruz. Bölüm haritası açılacak. Levelli bir renkli balon patlatma oyunu. İlk sıradaki 1. leveli seçip devam ediyoruz. Ne yapacağımızı gösteren bilgilendirme kısmını continue yazısından geçtiğimizde oyun başlıyor. Renkli Balon Patlatma oyununu tam ekran oynamak isterseniz oyunun sağ alt köşesindeki genişletme butonunu kullanabilirsiniz.

Rengarenk kabarcık topları patlatacağız. Balon patlatma alanımız deniz altında yer alıyor. Top fırlatarak yukardaki baloncukları vuracağız. Balonları patlatması için aynı renkli toplarla onları vurmalıyız. Bölümü geçmek için tüm balonların patlatılması isteniyor. Balonlar arasında çeşitli özellikte kabarcıklar olacak. Bunları hedef alarak büyük patlamalar oluşturabiliriz. Puanlı oyunda arka arkaya balon patlatmak verilecek puanları ikiye katlayacak, boş atışlarda ise yarıya düşürüyor. Baloncuklar arasında 3 tane de yıldız var. Bunları da topladığımızda yıldızlı puan alınıyor. En az atışla tüm balonları patlatmaya çalışmalıyız. Sıradaki fırlatılacak topu da değiştirebiliriz. Bu özellik çok işimize yarayacak. Renkli ve güzel patlamalarla su altında baloncukları patlat.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Buble Acedemy

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar