güzel
yeni
Renkli Top Patlatma

Renkli Top Patlatma

Tuşlar:

fare
Renkli Top Patlatma oyunu oyna. Top fırlat ve renkli balon topları vur. Aynı renkli topları birleştir, vurup patlat ve raptiyeleri yerinden sökerek aşağı düşür.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlandıktan sonra oyun hemen başlıyor. Renkli Top Patlatma oyununu tam ekran oynamak isterseniz sayfamızdaki üzerinde ok işaretleri bulunan oyun ekranını büyütme butonuna basmanız yeterli olacaktır.Oyunda renkli raptiye şeklindeki tahtada asılı topları aynı renktekilerin yanına fırlatıyoruz. İki ve daha fazla aynı renkte yanyana raptiyeyi vurduğumuzda yere düşüyorlar. Yani ne kadar çok aynı renkteki topları birleştirirsek o kadar hızlı sonuca ulaşırız. Bütün raptiye balonları vurup düşürdüğümüzde yeni bölüme geçebiliyoruz. Top fırlatma bölümünde sonraki gelecek iki rengi görebiliyoruz. Fırlatılan bazı topların üzerinde soru işareti oluyor, bunlar fırlatıldıktan sonra rastgele renk alacak demektir. Alt menüdeki top atma bölümünün yanında bulunan işaretlerde kullanabileceğimiz özellikli topları gösteriyor. Sağ ok işaretli olanı aldığımızda fırlattığımız yerdeki bütün yatay sırayı düşürüyor. Yukarı ok işaretli topu aldığımızda fırlattığımız sırayı yukardan aşağı yok ediyor. Bomba işaretli top ise fırlattığımızda dokunduklarını düşürüyor. Güzel bir renkli top patlatma avı oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Pin Board

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar