güzel
yeni
Tüylü Balon Patlatma

Tüylü Balon Patlatma

Tuşlar:

atış: fare, bölümden çıkma: esc
Tüylü Balon Patlatma oyunu oyna. Oyunda sevimli mi sevimli Woobies adlı, gözlü balonlar var. Bu tüy yumağı renkli canavar top kafaları vur ve patlat.

Nasıl Oynanır;

Oyun açılınca ana sayfadaki start yazılı butona basalım. Burada karşımıza 3 farklı tüy yumağı çıkacak. Kolay bölümler oynamak istiyorsak beyazı seçmeliyiz. Sırası ile mavi yumak orta zorluk, siyah ise zor bölümlerin yer aldığı oyun demek. İstediğimizi seçip devam edelim. Son olarak bilgilendirme kutusunu continue yazısına basıp kapattığımızda oyuna başlıyoruz. Tüylü Balon Patlatma oyununu tam ekran oynamak isterseniz sayfamızdaki üzerinde ok işaretleri bulunan geniş ekran oynama butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Tüylü Balon Patlatma oyunumuzda sapanımızla fırlattığımız Woobies'in aynı renkte Woobies'lerle yanyana gelmesini sağlamaya çalışacağız. En az 2 tane aynı renkte yanyana Woobies'i yine aynı renkteki tüylü canavarlar ile vurursak patlayıp yokoluyorlar. Bakmayın bizim onlara yaratık dediğimize! Tüy yumakları çok sevimliler. Siz sapanınızı Woobies'lere doğrulttuğunuzda; tüylü kabarmış pamukçuklar, masumca korku içinde kafalarını sallayan, komik gözleri ve bakışlarıyla sevimli woobiesler göreceksiniz. Ama onlara sapanla top fırlatmazsanız gitgide size yaklaşacaklar ve buda sizin oyundaki sonunuz olacak. Sapanımıza siyah Woobies gelirse İstediğiniz rengi patlatabiliyorsunuz. Oyunda zor durumda kalmamak için kendi renklerinden uzak tek başına kalmış Woobies'leri patlatmaya çalışmalıyız. Arkalarda kalmış olanları vurmak için yan duvarlardan çapraz atışta yapabiliriz. Woobies'lere sapanla atış yaparken faremizi atış yaptığımız yerin üstünde tutarsak isabetli atış yaparız, sapanın yakınında tutarsak hedefi tutturmak zorlaşır. Tüm tüylü yumakları bitirdiğimizde yeni bölüme geçiyoruz. Bölüm sonundaki puanlamada yere düşen Woobies sayısı ve ne kadar kısa sürede oyunu bitirdiğimiz öne çıkıyor. Her bölümde tüylü balonların renkleri de değişiyor. Çok sevilen bir balon patlatma oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Woobies

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar