güzel
yeni
Lunapark Treni İnşa Etme

Lunapark Treni İnşa Etme

Tuşlar:

fare
Lunapark Treni İnşa Etme Oyunu Oyna. Lunapark tren yolu yapma inşaatı çalışmasında mimar olarak lunapark treni yolu tasarla ve hızlı treni tamamla.

Nasıl Oynanır;

Start game ve 1. bölümü seçerek oyunu başlatalım. İlk bölümlerde bize bölüm öncesi neler yapmamız gerektiği gösterilecek. Tren rayı yapma için gerekli seçenekler sol tarafta bulunuyor. Bu menüdeki özellikler yukardan aşağıya doğru şu şekilde; yeşil ok treni hareket ettiriyor, düz çizgi düz bir tren rayı çizecek kalemi almamızı sağlıyor, kalem işareti istediğimiz şekilde ray çizeceğimiz kalemi alıyor, silgi işaretini istediğimiz yeri kaldırabileceğimiz bir silgiyi almak için kullanıyoruz, sola ok işareti son yaptığımız rayı siliyor, kırmızı çarpı işareti de tüm yaptığımız tren raylarını siliyor. Oyunun alt menüsünde de hazır yapılmış özellikli raylar çıkacak; mesela treni hızlandıran raylar veya havada döndüren eğimli rayları buradan alabileceğiz. Bu özellikleri kullanıp roller coaster lunapark treni yolu inşa et.

Lunapark tren yolu çizme ve yapma inşaatında trenin yolun sonuna kadar gidecek şekilde rayları yapıyoruz. Ayrıca bölümü geçmek için yoldaki belli sayıdaki mücevheride toplamalıyız. En az üst kısımda gri yıldız şeklinin içindeki sayı kadarelmas toplayacağız. Çılgın lunapark eğlence treni yol tamamlandığında çalışmaya hazır olacaktır. Lunapark hız trenini hareket ettir ve rayların sonuna kadar gittiğinde inşaatımız doğru şekilde yapılmış demektir.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Rollercoaster Creator 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar