güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et Ninja Avı

Maymunu Mutlu Et Ninja Avı

Tuşlar:

fare
Maymunu Mutlu Et Ninja Avı oyunu oyna. Maymun sevindir serisi 50. oyun. Saklanmış minik ninjaları bul ve üzgün maymuncukları mutlu et.

Nasıl Oynanır;

"Play" butonuna basıyoruz. Açılan sayfanın altında bulunan maymun ailesinin fertlerinden birini seçelim. Sayfayı "go" butonu ile geçiyoruz. Sonraki sayfada ise maymuna şapka takıp ilerleyelim. Ana sayfanın sağında 3 tane "play" butonu göreceksiniz. Bunların herbiri ayrı ayrı bölüm. Bu bölümlerde saklı olan 30'ar tane minik ninjayı bulacağız. Bölümler içerisinde dolaşırken duvarlarda bulunan simgeleri aklınızda tutun. Bunlar ana sayfada ki mor sandığı açacak olan simgeler. Şimdi istediğimiz bölüme girip oyuna başlıyoruz.

Maymunları sevindir serisinin 50. oyununda konu ninjalar. 30'ar tane olmak üzere 3 bölümde toplam 90 ninjayı bulacağız. Kilitli bölmeler ve şifrelerle yine güzel bir zeka oyunu bizi bekliyor. Maymunu Mutlu Et Ninja Avı oyunu çözümü için oynama sayfamızdaki videosunu izleyebilirsiniz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy Ninja Hunt

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar