güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et Vahşi Batı 2

Maymunu Mutlu Et Vahşi Batı 2

Tuşlar:

fare
Maymunu Mutlu Et Vahşi Batı 2 oyunu. Maymun sevindir serisinin 33. oyunu. Üzgün ve sevimli maymuncuklar ile vahşi batıda altın madeni ara.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basıyoruz. Sırada maymun seçim sayfası var. Maymuncuklar çok üzgün. Maymun ailesinden mutlu etmek istediğimizi seçerek go yazılı butona basacağız. Sonraki sayfada mutsuz maymuna şapka takarak tekrardan go yazılı butona basıyoruz. Daha sonra play butonu ile oyuna başlayacağız.

Maymunu Mutlu Et oyununun 33. macerası vahşi batıda devam ediyor. Minik maymunlarımız altın avcısı oldular. Çevreyi dolaşıp madendeki altınları çıkartmanın yolunu arayacaklar. İşe önce ihtiyaç duydukları araçları toplamayla başlayacaklar. Malzemeler için para lazım. Etrafa dağılmış paraları toplamalılar. Bölge insanlarına yardım ederek te gerekli araçları elde edecekler. Oyundaki sarı ok işaretleri ile bölgeler arasında geçiş yapıyoruz. Araçların bazıları kapalı kasalarda korunuyor. Bunlar için şifreleri bulmalıyız. Şifreler çeşitli simgeler ve bulmacalı yöntemlerle saklanmış. Çevreyi dikkatlice inceleyip şifre için ipuçları toplamalıyız. İpuçları duvarlardaki resimlerde, eşyalarda, desenlerde saklı olabilir... Bulmacayı çözmek için elimizdeki araçları doğru yerlerde kullanmalıyız. Maymunu Mutlu Et Vahşi Batı 2 oyunu çözümü için sayfamızdaki çözüm videosu kısmından nasıl geçildiğini izleyebilirsiniz. Altın madenini bul ve maymuncukları sevindir.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy Western 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar