güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et Ninjalar

Maymunu Mutlu Et Ninjalar

Tuşlar:

fare
Maymunu Mutlu Et Ninjalar oyunu. Maymunu Mutlu Etme serisi 37. oyun. Ninja maymunları sevindir. Japonya'da saklanmış mini maymun ninjaları bul.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlanınca çıkacak olan play butonuna basacağız. Daha sonra mutlu etmek istediğimiz maymunu seçip go yazan butona basıyoruz. Ardından maymunumuza şapka takıp yine go yazılı butondan devam edelim. Son olarak play butonuna bastığımızda oyun başlıyor.

Maymunları sevindirme oyunumuz 37. macera ile Japonya'da sizlerle. Bu bölümün konusu ninjalar. Minik maymun ninjalar saklanmış. Bizde onları arayıp bulacağız. Toplam 70 adet minik ninja saklı. Bu ninjalar çok afacan. Öyle yerlere gizleniyorlarki bulmak ne mümkün! Çalıların arkasına, dolaplara, gizli bölmelere... Heryerde olabilirler. Onları bulmak için çevredeki halktan yardım alacağız. İnsanların ihtiyaçları olan eşyaları onlara getirip kapalı bölmelere geçişi sağlıyoruz. Bazı kilitli yerlerin açılması içinde şifreleri bulmalıyız. Şifreler simgelerden oluşuyor. Şifrenin hangi simge sıralaması olduğu ise çevredeki ipuçlarında gizli. Maymunu Mutlu Etme oyununda takıldığınız yerlerde sayfamızdaki çözüm videosu kısmından nasıl yapıldığınız izleyebilirsiniz. Bu güzel Japon ülkesini dolaşıp minik ninja maymunları bul ve maymunu mutlu et.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy Ninjas

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar