güzel
yeni
Mücevher Toplama

Mücevher Toplama

Tuşlar:

yön tuşları veya w,a,s,d
Mücevher Toplama oyunu. Elmas madeni mücevher hazinesi ile dolu. Elmas yiyen canavar mayınlı labirentte renkli mücevherlerin peşinde.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlandıktan sonra play butonuna bastığımızda oyun başlıyor. Sevimli maden canavarı ile mücevherleri toplayacağız. Canavarımız madende kazı yaparak tüneller açıyor. Madendeki mücevher hazinesi mayınlarla korunmuş. Renkli elmasları toplarken patlayan mayınlara dikkat etmeliyiz. Mayınların altındaki alanı kazarsak aşağı düşecekler. Bu sırada canavarımız mayının altında olmayı istemez! Mayının altını kazdığımızda hemen kenara çekilip kaçalım... Yanlardan çıkış alt kısımda ise hızlıca aşağı ilerleyip mayından kurtulalım. Maden bazı bölümlerde tam bir labirent oluyor. Canavarımız elmasları yerken tuzağa düşebilir. Mayın çıkış yolumuzu kapatırsa orda kalırız. Madende kazı yaparken mayınların bizi hapsedeceği yerlerde çıkış yerlerini önceden kazıp bu gibi yerlerden kurtulabiliriz. Canavar ile mücevher peşinde maden kazdığımız güzel bir hazine avı oyunu.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Gem Monster

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar