güzel
yeni
Küpleri Yer Değiştirme

Küpleri Yer Değiştirme

Tuşlar:

fare
Küpleri Yer Değiştirme oyunu. Hedefimiz kötü küpleri düşürmek. Küplerin yerini değiştir ve bomba kutuyu patlatarak kötü küpü aşağı düşür.

Nasıl Oynanır;

Oyunu Türkçe oynamak için sağ alt köşedeki menüye gelip TR simgeli Türk Bayrağını seçmeliyiz. Şimdi oyna butonuna basalım. Sağ alt köşedeki mavi ok işaretinden devam edelim ve ardından tekrar oyna butonuna basarak oyunu başlatıyoruz. Yer değiştirmek istediğimiz küplerin üzerine sıra ile tıkladığımızda birbirlerinin bulunduğu yere ışınlanacaklar. Bu şekilde doğru sıra ile küpleri yer değiştirip sinirli küpleri aşağı düşürüyoruz. Çeşitli özellikte küpler var, bombalı ve şekil değiştiren gibi. Bombalı küpü yerini değiştirdiğimizde patlayacak ve yakınında bulunan küpü fırlatacak. Oyunda bu özelliği çok kullanıyoruz. Önemli olan doğru sıra ile küpleri yer değiştirmek. Birkaç tane bölümde ise biraz dikkat gerektiriyor. İyi bir zamanlama kötü küpü aşağı düşürecektir. Güzel bir zeka ve küpoyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Swapster

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar