güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et Yumurta Toplama

Maymunu Mutlu Et Yumurta Toplama

Tuşlar:

fare
Maymunu Mutlu Et Yumurta Toplama oyunu. Maymunları Sevindir 22. oyun. Saklanmış renkli yumurtaları bul ve topla. Mutsuz maymunları mutlu et. Nasıl Oynanır; Play yazılı butona basalım.

Nasıl Oynanır;

Play yazılı butona basalım. Maymun ailesinin içerisinden mutlu etmek istediğimiz bir tanesini seçiyoruz. Sonra go yazısından devam edelim. Maymunumuzun başına bir şapka seçip yine go yazısına basalım. Açılan sayfadan play butonuna bastığımızda oyun başlıyor.

Maymunu mutlu etme 22. oyunumuzun bu bölümdeki konusu renkli yumurtalar üzerine. Çevreye saklanmış 100 adet boyanmış yumurta var. Bunları bulup topluyoruz. Bazı yumurtalar açıkta dururken bazılarıda çevremizdeki nesnelerin altında olabiliyor. Bunun dışında bulmacalar ve kilitlerle gizli yerlere koyulmuş yumurtalar da onları bulmamızı bekliyor.

Kilitleri açmak ve bulmacaları çözmek ipuçları toplamamızı gerektiriyor. Öncelikle işimize yarayacak nesneleri topluyoruz. Böylece toplanan araçları gerekli yerlerde kullanarak kapalı bölümleri açacağız. Şifrelerle kilitlenmiş yerler de ise oyunun bir yerinde yeralan ipucundan yola çıkarak çözümü bulacağız. Bu şifre için gerekli ipucu duvarlardaki bir yazı veya şekil olabilir. Genelde sayılar ve yönleri belirten işaretler bizi şifreye ulaştıracaktır.

Maymunu Mutlu Et Yumurta Toplama oyununda size iyi eğlenceler dileriz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy Easter

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar