güzel
yeni
Doğal Afetler 5

Doğal Afetler 5

Tuşlar:

fare
Doğal Afetler 5 oyunu oyna. Doğanın gücünü kullanarak kötü yumurtaları kır ve beyaz yumurtayı koru. Doğal afetler yaparak yumurta kırma oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play ve ok işaretine tıklayacağız. Bölüm listesi açılacak. 1. leveli seçelim. Tanıtım sayfasını skip butonundan geçtiğimizde oyun başlıyor. Kötü yumurtalar dinazor yumurtalarını kırmak için geldiler. Doğa buna çok kızdı ve güçlerini kullanarak üzerlerine afetler gönderdi. Bizde oyunda dinazor yumurtalarını korumak için doğaya yardım edeceğiz. Çeşitli doğa güçleri ile kötü yumurtaları kırıyoruz. Kullanacağımız doğa gücünü sol üst köşedeki listeden alıyoruz. Hangi güçten kaç tane olduğu üzerinde yazacak. Belli bir sıra ve yerde bunları kullanıp kötü yumurtaları kırıyoruz. Doğal afet yaparken beyaz yumurtaların kırılmamasına dikkat edelim.

Kullanacağımız doğal afetler sırasıyla şu şekilde listeleniyor; yer sarsıntısı, rüzgar, su baskını, yer çökmesi, arı saldırısı ve salgın hastalık. İlk bölümlerde Deprem ve fırtınayı kullanıyoruz. Doğal afet yapalım ve yavru yumurtaları koruyalım. Güzel bir yumurta kırma zeka oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Disaster Will Strike: Defender

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar