güzel
yeni
Doğal Afetler 3

Doğal Afetler 3

Tuşlar:

fare
Doğal Afetler 3 oyunu oyna. Doğanın güçleri iş başında. Doğal afetleri yumurtaların üzerine gönder. Doğa gücü kullanarak yumurta kırma oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basıyoruz. Açılan sayfadan ok işaretine bastığımızda bölüm haritası geliyor. Oyun çeşitli aşamalardan oluşuyor. Haritada gösterilen ilk 10 bölümü geçtiğimizde sonraki aşamalarda açılacak. İlk aşama çayır bölümleri. Daha sonra sırasıyla; kutup, dağ, çöl ve orman bölümleriyle devam ediyoruz. Haritadan oynamak istediğimiz bölümü seçtiğimizde oyuna başlıyoruz. Tam ekran oynamak isterseniz oyun sayfamızdaki üzerinde ok işaretleri bulunan butona basarak bunu yapabilirsiniz. Doğal Afetler 3 oyununun çözümü sayfamızdaki çözüm videosu kısmında yer alıyor. Buradan tüm bölümlerin nasıl geçildiğini izleyebilirsiniz.

Dinazor yumurtalarını kırmak için doğal afetler yapmalıyız. Sol üst köşede sahip olduğumuz doğa güçleri sıralanıyor. Hangisinden kaç adet kullanabileceğimiz de üzerlerinde yazacak. Yine buradaki ok işaretinden diğer doğa güçlerini görebiliriz. Bazı güçler üzerine tıklama ile kullanılırken, bazıları da alıp kullanacağımız yere getirerek yapılıyor. Doğal afetleri belli bir sıra ile yapmak gerekli. Doğal afetlerin herbirinin farklı etki güçleri oluyor. İlk olarak kullanacağımız güç yer sarsıntısı. Bu güç üzerinde zikzaklı çizgi ile belirtilmiş. Diğer doğa güçleride şunlar; rüzgar estiren fırtına, su baskını, yer yarılması, arı saldırısı, gök taşı düşmesi, virüslü salgın hastalık ve dolu yağışı. Yumurtalar doğal afetlere pek dayanıklı ve hazırlıklı değiller. Yaptığımız sarsıntılarla onları koruyan bloklar yıkılıp parçalanıyor. Yumurtalarda bu enkazla birlikte kırılıyor.

Bölüm aralarında açılan kutudan aynı bölümü başka doğa güçlerini kullanarak oynama seçeneğide çıkıyor. Aşamadaki bölümleri geçtikten sonra tekrardan bunları da oynayıp yıldız puanı toplayabiliriz.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Disaster Will Strike 3

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar