güzel
yeni
Elma Doldur 2

Elma Doldur 2

Tuşlar:

fare
Elma Doldur 2 oyunu. Aşağı düşen elmaları sepete dolduruyoruz. Sepetlere doğru yol çiz ve renkli meyveleri aynı renkteki sepette topla.

Nasıl Oynanır;

Türkçe oynamak için sol üst köşedeki listeden Türk bayrağını seçelim. Daha sonra oyna butonuna tıklıyoruz. Buradan 1. bölümü tıkladığımızda oyun başlıyor. Elmalar kızardı ve şimdi hasat zamanı. Renkli elmaları kasalarda toplayacağız. İlk bölümlerde kesikli çizgilerle yolu nereye çizeceğimiz gösterilerek yardım edilecek. Fare sol tuşu ile elmaları kasaya yönlendirecek yolu çizdikten sonra sol alt köşedeki ok işaretine basarak elmaları aşağı bırakıyoruz. Elmalar çizdiğimiz yoldan yuvarlanarak sepetin içine dolacak. Bölümü geçmek için en az elmaların yarısını yere düşürmeden sepetlere doldurmalıyız. İlerleyen bölümlerde her elma için kendi renginde yol çizgisi kullanacağız. Renk alma butonları sol alt köşede yer alıyor. Her renkteki elma kendi rengindeki yoldan gidebiliyor. Diğer renkteki yollar ise elmaya etki etmiyor. Tabi yolları çizerken elmaları çarpıştırmamaya dikkat etmeliyiz. Renkli yolları çiz ve elmaları sepete doldur.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Apple Harvest 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar