güzel
yeni
Balon Patlatan Maymun 9

Balon Patlatan Maymun 9

Tuşlar:

fare
Balon Patlatan Maymun 9 oyunu oyna. Bahar geldi ve maymunumuz çiçekler arasında renkli balonları patlatıyor. Okçu maymun ile balon patlatma oyunu.

Nasıl Oynanır;

"Play" game" butonuna tıklıyoruz. Maymun ile balon patlatma oyunumuz yenilendi. Sınırsız ok almak için sağ alt köşeden "unlimited darts" butonuna basıp "off" yazısını "on" olarak değiştireceğiz. Şimdi renkli şekilde gösterilen bölüme girerek oyuna başlıyoruz. Patlatmamız istenen balon sayısı altta "target" yazısının karşısında verilecek. Bunun altında ise patlattığımız balon sayısı yazacak. Oku en hızlı şekilde fırlatmak için "max power" yazan butonu kullanabiliyoruz. Ayrıca özel gücü olan süper maymunda alınabiliyor. Alttaki menüde maymun resimli butona basarak süper maymunu kullanacağız. Bunun gözlerinden lazer ışınları çıkararak balonları patlatıyoruz. Birde yardım alma butonu var. Bize bölümün nasıl geçildiğini oynayıp gösteriyor. "View solution" butonuna basıp maymunu balonları patlatırken izleyebiliriz. Bunun yanında sayfamızda tam çözüm videosundan nasıl geçildiğini izleyebilirsiniz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Bloons 2: Spring Fling

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar