güzel
yeni
Mor Canavarlar

Mor Canavarlar

Tuşlar:

fare
Mor Canavarlar oyunu oyna. Canavarların saldırısına karşı savunma alanı kurup buradan geçmelerini engelliyoruz. Üs savunma oyunu.

Nasıl Oynanır;

Oyunda mor canavarlara karşı kullanabileceğimiz çeşitli özelliklerde savunma araçları var. Bölümler ilerledikçe farklı özellikler kullanılabilir hale geliyor. Savunma bölgemize yerleştireceğimiz güç üreticilerle hammadde biriktirip bunlarla yeni savunma araçları alıp yerleştiriyoruz. Mor Canavarlara karşı başarılı olabilmek için savunma araçlarını belli bir sıra ve zamanlamayla yerleştirmek gerek. Bir tane canavarı durduramazsak bölümü kaybederiz. Bölümün başında mümkün olduğu kadar çok güç üretici yerleştirip üretim gücümüzü artırmalıyız, bunları 1. veya 2. sıraya yerleştirmek üretim için bize zaman kazandırır. Oyun alanında her sıraya savunma araçlarından birer veya ikişer tane yerleştirmeye çalışmalıyız. Yalnızca ateş gücü olan bir sıra mor canavarları durduramaz. Güç zayıflatıcı ve ateş gücünün etkisini artıran savunmacılar gibi kullanabileceğimiz tüm özellikleri aynı sıraya koymalıyız. Bölümü geçtiğimizde yeni bölüme başlarken kullanacağımız araçları seçiyoruz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Synchronoir

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar