güzel
yeni
Balon Meydanı 4

Balon Meydanı 4

Tuşlar:

fare
Balon Meydanı 4 oyunu oyna. Maymun ve cesur arkadaşları yol koruma görevini aldılar. Balon patlatma savunması için onlara yardım et.

Nasıl Oynanır;

"New game" yazılı butona basacağız. Açılan listeden savunma yapmak istediğimiz haritayı seçeceğiz. Sonraki yerde zorluk derecesi seçilerek oyun başlatılacak. Yol kenarlarına balon patlatan maymun ve avcılar yerleştirdiğimiz bir patlatma ve savunma oyunu. Oyunda balonlarla kıyasıya bir mucadele içine gireceğiz. Parkurun etrafına yerleştireceğimiz makinalarımızla balonlara tuzak kurup onları zayıflatacak ve çıkış kapısına ulaşmadan patlatmaya çalışacağız. Kullanacağımız araçları nereye yerleştireceğimizde çok önemli. Bazı balonlar hemen patlamadığı için önlerine engeller koyup onları zayıflatacağız. Balonlar güçlenirken bizimde kullanabileceğimiz yeni aletler ortaya çıkacak. Parkura koyduğumuz bazı aletleri kendimizde yöneterek balonları patlatabiliyoruz. Balonlar belli aralıklarla geliyor ve hepsini patlattığımızda oyun duruyor. Bu arada topladığımız puanlarla yeni aletler alıp alandaki istediğimiz bir yere yerleştirebiliyoruz. Bunu balonlar gelirkende yapabiliriz. Çok zor durumda kaldığımızda mesela balonların önlerine çivileri bırakarak toparlanmak için bir süre vakit kazanabiliriz. Sağ alt köşedeki start oyunu başlatma tuşu aynı zamanda oyunu hızlandırma tuşu, oyun içinde tıkladığımızda oyun hızı artıyor. Oyunda 9 farklı harita ve 3 farklı zorluk derecesi var.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Bloons Tower Defense 4

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar