güzel
yeni
Çarpışan Balonlar

Çarpışan Balonlar

Tuşlar:

fare
Çarpışan Balonlar oyunu oyna. Kaptanın hazine gemisinde mayınlar ve çarpışan kabarcık patlatıyoruz. Renkli topları fırlat, çarpıştır, birleştir ve hepsini patlat.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna bastığımızda oyun başlıyor. Her bölüm başlangıcında alt kısımda yeni özelliklerle ilgili yardımlar göreceksiniz. Fare işaretçimizi bir balonun üzerine getirip fare sol tuşuna basılı tutalım. Daha sonra faremizi geriye doğru çekerek hedef alıp aynı renkteki diğer balonları vuruyoruz. Çarpışan balonlar birleşerek patlayacak. Aynı anda ne kadar çok balonu birleştirip patlatırsak o kadar çok puan toplamış oluyoruz. Topladığımız puanlar oyunun yukarı tarafında ki çubukta mavi renkle belirtiliyor. çubuğu tamamen mavi renkle doldurduğumuzda bölümü geçiyoruz. Bunu yapmak için belli bir oyun süresi var; puan kısmının yanındaki yeşil saat kalan süremizi gösteriyor. Balonları hızlı şekilde patlatmalıyız. İlerleyen bölümlerde oyuna mayınlar da dahil oluyor. Mayınların patlaması bize ek süre kazandıracak. Peki mayınları nasıl oluşturuyoruz derseniz; aynı anda 3 veya daha fazla balonu patlattığımızda bunlar mayına dönüşüyorlar. Mayınlarıda tıpkı bu kabarcıklar gibi fırlatıp çarpıştırarak patlatıyoruz. Oyunda farklı özellikte balonlarda oluyor; üzerinde yıldırım ve yağmur damlası simgeli balonları çarpıştırdığımızda yıldırım fırlatma ve diğer balonların rengini dönüştürme gibi etkiler yapıyorlar. Oyunda daha bir çok farklı ve sürpriz özellikler bulunan bölümler var. Güzel bir balon patlatma oyunu. Balonları fırlatın, çarpıştırın ve patlatın.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Gemaica

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar