güzel
yeni
Komik Balonlar

Komik Balonlar

Tuşlar:

fare
Komik Balonlar oyunu oyna. Komik surat balonları patlat. Komik yüzlü canavar kafa çok sevimli. Aynı renkli yüzler yan yana gelince patlıyorlar.

Nasıl Oynanır;


Yükleme tamamlandıktan sonra oyunun tanıtım kısmı açılıyor. Ok işareti veya skip yazısından burayı geçiyoruz. Ana sayfaya geldiğimizde start new yazılı butona basalım. Nasıl oynandığını gösteren kutucuğu çarpı işaretinden kapattığımızda oyunumuza başlayabiliriz.

Sevimli komik suratları fırlatacağımız bir başka baloncuk ile patlatacağız. Aynı renkten en az 3 tanesini yanyana getirerek vurduğumuzda baloncuklar patlıyor. Patlatma oyunumuz bölümlü. Belirli bir puan topladığımızda bölüm geçiliyor. Sağ tarafta tek gözlü canavar bitkisi göreceksiniz. Biz puan topladıkça bitkinin gövdesi beyaz renk ile doluyor. Tamamı beyaz renkle dolduğunda yeni bölüme geçeceğiz.

Bölüm arasında farklı bir oyun daha oynanıyor. Komik yüzlerin renklerini değiştirerek dönüştürüyoruz. Böylece tüm komik balonları tek bir renk haline getirmeye çalışacağız. Dönüştüreceğimiz ilk canavar balonumuz sol üst köşedeki olacak. Çevresinde en çok hangi renkten varsa ona dönüştürerek ilerleyeceğiz. Dönüştürmek istediğimiz rengi aşağıdaki komik surat listesinden seçeceğiz.


Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monster Shooter

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar