güzel
yeni
Ninja Dövüşçü
Ninja Dövüşçü
Gerçek Boks
Gerçek Boks
Köpekbalığı Avı
Köpekbalığı Avı
Online Askeri Savaş
Online Askeri Savaş
Galaksi Savaşı
Galaksi Savaşı
Komando Asker
Komando Asker
Modern Savaş
Modern Savaş
Gerçek Uçak Savaşı
Gerçek Uçak Savaşı

0%
Tam ekran ayarları için farenizi sağ üste getirin ↗
+ - 100%
Benzer Oyunlar

Oyun Videosu

Mor Canavarlar

Tuşlar:

fare

Açıklama;

Mor Canavarlar oyunu oyna. Canavarların saldırısına karşı savunma alanı kurup buradan geçmelerini engelliyoruz. Üs savunma oyunu.

Nasıl Oynanır;

Oyunda mor canavarlara karşı kullanabileceğimiz çeşitli özelliklerde savunma araçları var. Bölümler ilerledikçe farklı özellikler kullanılabilir hale geliyor. Savunma bölgemize yerleştireceğimiz güç üreticilerle hammadde biriktirip bunlarla yeni savunma araçları alıp yerleştiriyoruz. Mor Canavarlara karşı başarılı olabilmek için savunma araçlarını belli bir sıra ve zamanlamayla yerleştirmek gerek. Bir tane canavarı durduramazsak bölümü kaybederiz. Bölümün başında mümkün olduğu kadar çok güç üretici yerleştirip üretim gücümüzü artırmalıyız, bunları 1. veya 2. sıraya yerleştirmek üretim için bize zaman kazandırır. Oyun alanında her sıraya savunma araçlarından birer veya ikişer tane yerleştirmeye çalışmalıyız. Yalnızca ateş gücü olan bir sıra mor canavarları durduramaz. Güç zayıflatıcı ve ateş gücünün etkisini artıran savunmacılar gibi kullanabileceğimiz tüm özellikleri aynı sıraya koymalıyız. Bölümü geçtiğimizde yeni bölüme başlarken kullanacağımız araçları seçiyoruz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Synchronoir
Yorumlar