güzel
yeni
Nitrolu Canavarlar

Nitrolu Canavarlar

Tuşlar:

sürme: yön tuşları veya w,a,s,d, nitro hızlanma: boşluk tuşu
Dev tekerler, nitrolu motorlar ve süper yarışçılar. Canavar tekerler kamyonet yarışı. Havada akrobasi hareketleri ve araba ezen nitrolu canavarlar.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basalım. Açılan menüden new game yazılarından herhangi birine tıklayalım. Sağ üst köşedeki ok işaretine tıklayıp devam edelim. Yardım ve bölümü geçmek için yapacakların yazıldığı görev menüsünü çarpı işaretine basarak geçtiğimizde ilk bölüm olan hazırlık yarışı başlıyor. Dev tekerlekli kamyonlar çok güçlüler. Onlara yetişebilmek için nitro hızlanma gücümüzü kullanacağız. Nitro depomuz boşaldığında havada asılı duran kırmızı kutuları alıp tekrar dolduruyoruz. Nitro deposunu duldurmanın bir başka yolu havada uçarken kamyonumuzla taklalar atıp akrobatik hareketler yapmak. Nitro deponun durumunu üst orta kısımdaki çubukta mavi renkle görebilirsiniz. Yarışta bulunduğumuz yer ve bitiş noktasına uzaklığımız sağ alt kısımdaki radarda sarı renkte gösteriliyor. Dev tekerlerimizle yoldaki arabalarıda ezerek puan topluyoruz. Yarış sonlarında bölüm arasında bu puanlar arabamızın özelliklerini ve motorunu güçlendirmekte kullanılacak. Ayrıca nitrolu canavarlar arasından daha güçlü kamyonetlerden birinide alabiliriz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monsters Wheels

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar