güzel
yeni
Zengin Arabalar

Zengin Arabalar

Tuşlar:

sürme: yön tuşları, zıplama: boşluk tuşu(boşluk tuşuna basılı tutup bırakma), turbo hızlanma: x, bomba: z
Zengin Arabalar 1. oyunu oyna. Zengin adamın zamana karşı araba yarışı oyunu. Zengin arabaları sür ve engelleri geçerek yoldaki mücevherleri topla.

Nasıl Oynanır;

Oyun yüklendikten sonra start game butonuna basıyoruz. Bölüm listesinden 1. resmi seçeceğiz. Daha sonra açılan tanıtım kısmını sağ alt köşedeki ok işaretinden geçelim. Oyunun hangi tuşlarla oynandığı gösterilecek. Yine ok işaretine tıklayıp geçelim. Arabayı yukarı hareket tuşunu kullanarak gaza basıp hareket ettirerek oyuna başlıyoruz.

Zengin arabaları sürdüğümüz oyunda verilen süre dolmadan yolun sonuna ulaşmaya çalışacağız. Arabamız yolda ilerledikçe alt kısımdaki çubuk renk ile doluyor. Yolun sonuna ne kadar kaldığı buradan takip ediliyor. Bize verilen süre ve kalan zaman ise üst tarafta gösterilecek. Yine üst kısımda başka göstergelerde var. Kalp işaretinin yanındaki kırmızı çizgi arabanın hasar durumunu, jaguar kafasının yanında ise turbo motor deposunun doluluk oranı belirtiliyor. Hemen bu alanın sağında ise roket resmi ile kalan bomba atma sayısı gösterilecek. Roketleri yoldaki kutu engelleri patlatmak için kullanacağız. Mücevherleri toplayıp puan kazandıkça zengin adamımız oyuna yeni araba modelleri ile devam ediyor.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Rich Cars

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar