güzel
yeni
Zombi Ezmece 4

Zombi Ezmece 4

Tuşlar:

sürme: yön tuşları veya w,a,s,d, jet motor: x
Zombi Ezmece 4 oyunu oyna. Zombi yolu Yaşamak İçin Sür: İstila. Arabayla zombileri ez ve vur geç. 3D, araba ile yolda zombi ezme oyunu.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlandıktan sonra karşımıza ses seçim sayfası çıkıyor. Sesli oynamak için with sound, sessiz için muted seçeneğinden devam edelim. Daha sonra ana sayfadaki play butonuna basıyoruz. Tanıtımı sağ üst köşedeki ok işaretinden geçebiliriz. Haritaya geldiğimizde garage butonuna basacağız. Şimdi araba geliştirme sayfasındayız. Burada bize arabayı nasıl geliştireceğimiz gösterilecek. Ok işareti ile gösterilen yerlere tıkladığımızda oyuna başlıyoruz. Zombi oyunumuz 3D grafiklere sahip ve muhteşem patlamalar bizi bekliyor. Zombi Ezmece 4 oyununu daha büyük ekranda oynamak isterseniz sayfamızdaki tam ekran butonunu kullanabilirsiniz.

Zombiler şehri istila etti. Yaşamak için sür ve şehirden kaç. Kurtarma ekibi şehrin dışında seni bekliyor. Acele et ve kaçış aracına yetiş. Zombiler çok saldırgan. Aynı zamanda kurnaz. Arabamızı parçalamak için her yolu deniyecekler. Üzerimize atlayıp arabayı parçalıyorlar. Yola kurdukları barikatlarla da bizi durdurmaya çalışacaklar. İşte bu zorlu yollardan araba ile barikattaki kutuları ezip geçiyoruz. Zombi oyunumuz levelli. Toplam 3 bölümden oluşuyor. Her bölümde farklı bir araç ile yola devam edeceğiz. İlk olarak arazi aracımız olacak. Daha sonra polis arabası ve kamyon ile yolda zombileri ezeceğiz. Zombi yolu oldukça uzun, bu nedenle arabalarımızı geliştirmeli ve yolda kalmamak için yeterince güçlü hale getirmeliyiz. Yeni çıkan, en son zombi ezmece oyununu indirmeden ücretsiz şekilde oynayabilirsiniz. Korkusuz adam olarak araba ile zombileri ez ve geç. Durma, gaza bas ve zombileri vur.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Earn to Die 2: Exodus

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar