güzel
yeni
3 Panda 3: Brezilya

3 Panda 3: Brezilya

Tuşlar:

fare
3 Panda 3: Brezilya oyunu. Arkadaş pandalar ada macerasından sonra şimdi de Brezilya'da. Bakalım pandaları bu kez ne tür sürprizler bekliyor.

Nasıl Oynanır;

Play now ve play butonlarına basalım. Kısa bir tanıtım hikayesinden sonra başlayacak. 3 arkadaş panda adadaki sorunlarından kurtulduktan sonra kendilerini bu kez de Brezilya'ya giden bir macerada buluyorlar. Oynaması kolay bir oyun. Pandaları faremizle hareket ettiriyoruz. Her bölümde ok işareti ile gösterilen çıkış noktasına gidecek çözümleri bulmalıyız. Pandalarımızın bazı özellikleri var. Yanyana dururlarken küçük pandaya tıkladığımızda üzerinde bir ok işareti çıkıyor. Yine bu ok iaşretine tıklayıp pandayı istediğimiz yere fırlatabiliriz. Aynı şekilde diğer tombul ve uzun pandanında diğerlerini aşağı sarkıtma ve sırtında taşıma özelliklerini kullanacağız. 3 panda arkadaş yalnızca kendi sorunlarından kurtulmaya çalışmıyor. Bir taraftanda karşılarına çıkan yardıma ihtiyacı olanların da sorunlarını çözüecekler. Yolumuzda ilerlemek ve çıkan engelleri aşmak için düğmelere ulaşıp basmalı, asansörleri çalıştıran çarkları çevirmeli veya iplere tutunarak ilerlemeliyiz. 3 Panda bu yeni Brezilya macerasında yine başları dertten kurtulmayacak ve farklı yerlere yolculukları devam edecek.

İyi eğlenceler. www.OyunDedem.com

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

3 Pandas in Brazil

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar