güzel
yeni
Devler Kule Savunma

Devler Kule Savunma

Tuşlar:

fare
Devler Kule Savunma oyunu oyna. Devlerin saldırılarına karşı kulemizi koruduğumuz bir strateji savunma oyunu. Devlere yolun üzerine yerleştirdiğimiz savunmacılarla karşılık veriyoruz.

Nasıl Oynanır;

Havadanda dev kuşlarla saldıran orduya yine havadan yaptığımız savunma ile mudahale edeceğiz. Kule savunmamızda kıyasıya bir mucadele içinde olacağız. Kule savunma oyunumuzda 8 farklı oynanış bölümü var. Oyun açıldığında campaign mode(bölümlü), survival(dayanıklılık), sandbox(bölümlü tüm araçlar kullanılabilir), element(bölümlü tüm araçlar kullanılabilir), random(rastgele devler), hacked(bölümlü tüm özellikler açık sınırsız kullanım), editör(kullanılacak araçları kendimiz seçiyoruz), strategy(karşımızdaki devlere göre savunma araçlarını seçiyoruz) bölümlerinden birini seçip oyuna başlıyoruz. Oyunun sol üst köşesinde land tower yazısına tıkladığımızda yola yerleştireceğimiz araçlar, sky tower kısmında hava savunmamız için kullanabileceğimiz araçlar, spell kısmında alıp devlerin üstüne fırlatacağımız bombalar bulunuyor. Oyun dosyası büyük olduğundan internet bağlantınızın durumuna göre yüklenme süresi bir kaç dakika sürebilir.


Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Giant Tower Defense

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar