güzel
yeni
Lazerli Kule

Lazerli Kule

Tuşlar:

ateş: fare, silah değiştirme: 1,2,3,4, destek: q,w,e
Lazerli Kule oyunu. Gelişmiş silahlarla donatılmış kulemizi yok etmeye çalışan istilacılara karşı savaşıyoruz. Lazer topuyla kule savunma oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play butonlarına tıklıyoruz. Daha sonra zorluk seviyesi seçimi yapılan sayfa açılacak. En kolayı easy. Seçimimizi yaptıktan sonra bölüm listesi gelecek. En üstteki 1. bölümü tıklayalım. Buradan sonra tanıtım kısmı var. Sağ üst köşedeki çarpı işaretinden geçelim. Oyun ekranına geldiğimizde bilgilendirme kutusunu ok yazılarına tıklayıp kapattığımızda oyun başlayacak. İstilacılar akın akın kuleye saldırı yapıyor. Bizde lazer topumuzla hepsini yok edeceğiz. Saldırı bölüklerinden birini tamamıyla yok ettiğimizde yeni bölüme geçiliyor. Bölüm aralarında alınan yıldız puanlarla lazerli kule için yeni silahlar ve güçlendirme araçları alalım. En alt taraftaki upgrades menüsüne tıklıyoruz ve listeden kullanmak istediklerimizi seçiyoruz. Lazerli kule savunmamıza geri dönelim. Oyunun üst kısmında güç göstergeleri, alt tarafta ise kullandığımız araçlar listeleniyor. Sayı ve harflerle hangileri alınabilecek buradan görebilirsiniz. Savunma sırasında kutuları da vurarak cephane ve güç alıyoruz. Lazerli Kule savunması yapın ve istilacılara karşı kulenizi koruyun.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Freedom Tower The Invasion 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar