güzel
yeni
Kule Yıkma

Kule Yıkma

Tuşlar:

mancınık fırlatma: fare veya boşluk tuşu, hareket etme: yön tuşları, cephane seçme: fare
Kule Yıkma oyunu oyna. Kötü kral ve askerleri kuleye saklandı. Mancınıkla nişan alarak taş fırlat ve kralın kale kulelerini devir. Mancınık savaşı oyunu.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlandıktan sonra play yazısına tıklıyoruz. Biraz bekledikten sonra ana sayfada yeni oyun için new game butonuna basalım. Sonraki sayfada go forth yazılı butondan devam ederek oyunu başlatıyoruz. Krallık savaşı kazanmak için mancınıklarla saldırıyor. Rakip diyarın kralı ise sınırdaki kalenin kulelerinde askerlerinin yanında savunma yapıyor. Bölgeyi ele geçirmek için kuleyi devirmeli ve kralın askerlerini yok etmeliyiz. Kuleler çok sağlam. Yıkmak için en zayıf ve dengeyi bozacak yerlerinden isabet ettirmeye çalışacağız. Tabiki bu yıkılmaz görünen zorlu kuleler bizi durduramaz! Mancınıkla atış yaparken önce hedefin yerini ve uzaklığını iyi tespit etmeliyiz. Vurmak istediğimiz yeri belirledikten sonra cephane seçimi yapıyoruz. Her şey hazırsa mancınığı çalıştırıp doğru zamanlama ile nişan alarak taşı hedefe gönderebiliriz. Cephane seçimi alt orta kısımdan yapılıyor. Bölümler ilerledikçe kaleler güçlendiği gibi, kuleleri yıkacak özellikte cephanelerimizde oluyor. Bölümde ne kadar rakip krallığın adamını yok etmemiz ve ne kadarını yok ettiğimiz ise cephane kısmının sol tarafında yazacak. Kuleyi devirmek için elimizdeki cephane sayısı sınırlı. Mancınıkla atış yaparken kalan cephane sayısı üst kısımda yazacaktır.

Kule oyununda kendi bölümlerimizi de tasarlayabiliriz. Bunun için ana sayfadaki build your own butonundan açılan oyun bölümü tasarlama sayfasını kullanıyoruz. Buradan tuğlalar ve tahtalardan kule yapıp adamları içlerine yerleştirerek bölümü tasarlıyoruz. Güzel bir beceri ve dikkat isteyen kule devirmece oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Crush the Castle

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar