güzel
yeni
Maymunlar Kule Savunma

Maymunlar Kule Savunma

Tuşlar:

fare
Maymunlar Kule Savunma oyunu oyna. Maymunlar ve goriller ile ormandaki kuleyi saldırılara karşı savunacağız. Yolda savunma hatları oluştur.

Nasıl Oynanır;

Orman krallığını savunmak için yolun sonundaki ağaç evdeki kuleye tıklayıp goril ve maymun savunmacıları seçiyoruz. Kullanabileceğimiz savunmacı için sahip olduğumuz puan sol üst köşede gösteriliyor. Maymunları kuleden çıkardıktan sonra üzerlerine tıklayıp istediğimiz yere göndereceğiz. Yolun ortasına göndermek yerine yol kenarındaki ağaçlara gönderip burada üs kurmalarını sağlıyoruz. Bu ağaç yerleşiminde de yükseltme ve güçlendirme seöçenekleri var. Oyunun sağ alt köşedeki yeşil eldeki özellik açıldığında buradan özelliği alıp yolun istediğimiz bir yerine ağaç barikat kuracağız. Yine sağ alt köşedeki kırmızı dairede saldırılar sırasında alıp yola yerleştireceğimiz diken tuzağı var, bunu yokedeceğimiz birliğin tam üzerine tıklayıp kullanıyoruz. Bölüm arasında ise sağ alt köşedeki ok işaretinden savunmamızı güçlendirmeliyiz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

The Utans: Defender of Mavas

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar