güzel
yeni
2 Kişilik Tank Savunma

2 Kişilik Tank Savunma

Tuşlar:

1. oyuncu: hareket: w,a,s,d, ateş: x, 2. oyuncu: hareket: yön tuşları, ateş: boşluk tuşu
2 Kişilik Tank Savunma oyunu oyna. İki ve tek kişilik oynama seçenekleri bulunan labirent içinde modern tank savaşı oyunu.

Nasıl Oynanır;

Sırasıyla play ve new game yazılarını tıklıyoruz. Bölüm seçme sayfasından birinci bölümden devam ediyoruz. Oyuncu sayısı seçme menüsü açılacak. Bir kişi oynamak için 1 player, iki kişi oynamak için 2 players seçeneğinden oyuna giriyoruz. Son olarak herhangi bir tuşa bastığımızda oyun başlayacak. Oyunda blokları patlatarak ilerleyen tankların güç merkezine ulaşmasını engellemeli ve tanklarla koruma altına almalıyız. Her iki oyuncunun tankının can hakkı sol ve sağ üst kısımda kalp şeklinde gösteriliyor. Bölümü geçmek için gereken tank vurma sayısı da üst orta kısımda tank işaretiyle gösterilecek. 2 kişilik tank savaşı oyunu içerisinde çeşitli yerlerde özelliklerde çıkıyor, bunlarıda almaya çalışarak tank savunmasını güçlendiriyoruz. Tank patlatma görevi sona erdiğinde bir sonraki bölüme geçiliyor.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Modern Tanks

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar